Od lat to samo stanowisko

od lat to samo stanowisko

Nie wszyscy robią karierę zawodową, niektórzy o nią kompletnie nie dbają nie oczekując nic więcej niżeli utrzymania zajmowanego stanowiska. Dla wielu osób pierwsza praca jest ich ostatnią. Co istotne awanse te osoby omijają, a pracownicy ci są mimo wszystko zadowoleni z tego co robią. To szczególne przypadki o niewielkich wymaganiach i potrzebie stabilizacji, przewidywalności, braku zmiany.

Praca operatora maszyn to etat na jakim można spędzić całe życie zawodowe. Czy są tacy pracownicy? Oczywiście to większość tego rodzaju załogi z własnego wyboru. W niektórych zawodach wydaje się to nierealne, niemożliwe, jednak w takiej pracy jak operowanie maszynami czemu nie? Niektórzy twierdzą, że to z braku innych propozycji, braku awansu i zaangażowania, jednak w większości przypadków osoby te czują się na właściwym miejscu i nie chcą stanowiska zmieniać obawiając się zmiany lub utraty przyjemności wykonywania tej pracy.

Kontrola maszyn, dozorowanie ich pracy może być wygodną posadą, atrakcyjną pod wieloma względami. Rutyna zwykle daje się we znaki, jednak nie wszystkim. Znajomość maszyn nad którymi sprawuje się pieczę to podstawa. Bycie doskonałym operatorem daje satysfakcję. Imponujący staż równy jest doświadczeniu, które jest w cenie.

Oliwier

Zostaw komentarz