Technik procesu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/24/1755
OBOWIĄZKI:
Czynny udział w przezbrojeniach linii.Minimalizacja czasu przestoju maszyn/ urządzeń/ sprzętu na linii produkcyjnej.Wstępny instruktaż z zakresu obsługi maszyn dla operatorów.Uzupełnianie i weryfikowanie poprawności formularzy dziennej/ okresowej kontroli.Praca na czas określony: 29.04.2024 - 01.07.2026Godziny pracy 6-14-22-6Oferta dostęna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: SEP- uprawnienia elektryczne
Uprawnienia: doswiadczenie na produkcji

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 2 lata doświadczenia na produkcji, SEP- uprawnienia elektryczne, jęz. ukraiński C1 w mowie i piśmie - do komunikacji z pracownikami z Ukrainy oraz tłumaczenia im instrukcji

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu