Pracownik Obsługi Terminala Kontenerowego

Ogłoszenie numer: 8913733, z dnia 2024-04-13

Miejsce pracy: Łódź, ul. Brukowa 24

Opis stanowiska

  • Obsługa terminala kontenerowego
  • Operowanie wózkami kontenerowymi dla załadunku/rozładunku
  • Praca zmianowa
  • Praca na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych
  • Sprawdzanie pociągów, plomb, tworzenie listów załadunkowych
  • Kontrola ciężarówek, ocena stanu technicznego kontenerów, dokumentacja zdjęciowa

Wymagania

  • Uprawnienia kat. II/IWJO do manipulacji kontenerowych
  • Preferowane doświadczenie min. 1 rok
  • Przestrzeganie norm TDT
  • Prawo jazdy kat. B atut
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Elastyczność i gotowość do pracy w różnych godzinach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Rozwój w dynamicznym sektorze transportu kontenerowego
  • Wynagrodzenie: konkurencyjne, wypłacane na czas
  • Bonusy za wyniki pracy
  • Środowisko pracy: koleżeńskie, z doświadczonym zespołem
  • Dodatki: karta Multi Sport, dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenie grupowe