Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Pilawa
Nr ref.: a0tbI000001RrKwQAK

Obowiązki:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • dostarczanie pustych opakowań do linii produkcyjnych.
  • nadzorowanie pracy urządzeń etykietujących.
  • kontrola jakości gotowych produktów,
  • czyszczenie urządzeń produkcyjnych i instalacji.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji min. 2-3 msc.,
  • otwartość na pracę przy produkcji farb.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z agencją pracy z możliwościa przejścia w późniejszym czasie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),
  • system premiowy, który realnie podwyższy Twoje wynagrodzenie,
  • pracę na pełen etat,
  • dla osób chętnych możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość zakupu produktów firmowych z bardzo dużymi zniżkami,
  • wolne weekendy.

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Pilawie (15 minut od Garwolina).

www.trenkwalder.pl