Pracownik laboratorium produkcji soczewek okularowych

Praca dla studenta.
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Spokojna 24
Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w procesie produkcji soczewek okularowych.
  • Uczestnictwo w kontroli soczewek wytworzonych na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.
  • Uczestnictwo w aktywnościach związanych z odbiorem końcowym urządzeń oraz maszyn produkcyjnych.
Nasze oczekiwania:
  • Posiadasz status studenta
  • Potrafisz współpracować i występować jako gracz zespołowy, ale także samodzielnie.
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne, chcesz się uczyć i rozwijać.
  • Masz pozytywne nastawienie „potrafię” i postawę zorientowaną na jakość.
  • Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku).
  • Elastyczne godziny pracy, jesteśmy przyjaźni do egzaminów.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w bezpiecznych warunkach,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 11-20 , w dowolnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycyjności i planu zajęć,
  • Atrakcyjne godzinowe warunki wynagrodzenia,