Operator CNC

Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Do każdego potencjalnego pracownika podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem w proces rekrutacyjny.

Dostosowujemy się do zmian i warunków panujących na niemieckim rynku pracy, zapewniając legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Poszukujemy Operatorów CNC, z doświadczeniem jako Tokarz, Frezer, Szlifierz lub programista,
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC,
  • Znajomość czytania i pracy zgodnie z rysunkami technicznymi.

Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub ukończone techniczne szkolenie zawodowe,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Najlepiej kilkuletnie doświadczenie zawodowe.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, oraz klasy podatkowej,
  • Ciekawą i różnorodną dziedzinę działalności z miłymi współpracownikami,
  • Kompleksowe świadczenia socjalne,
  • Kurs języka niemieckiego,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (Mieszkanie /Pokój jednoosobowy z dostępem do internetu i TV),