Technolog przemysłu spożywczego

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/24/0458
OBOWIĄZKI:
Współpraca przy realizacji strategii badawczo-rozwojowej firmy. Tworzenie koncepcji rozwoju nowych produktów. Optymalizacja gotowych receptur. Uczestnictwo w panelu sensorycznym. Nadzorowanie rynku w celu pozyskania nowych technologii i produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: technologia żywności, żywienie człowieka lub pokrewne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technologia żywności, żywienie człowieka lub pokrewne

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie średnie/wyższe, kierunek: technologia żywności, żywienie człowieka lub pokrewne, doświadczenie zawodowe/staż pracy: min. 3 lata; umiejętność analitycznego myślenia, wielozadaniowość i dobre zarządzanie czasem pracy, dokładność w realizacji zadań; komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, dodatkowe wymagania: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży