Technolog Procesu Wtrysku Tworzyw Sztucznych

ALKAZ Plastics S.A. - narzędziownia, formy wtryskowe, produkcja detali z tworzyw sztucznych. Do naszego zakładu produkcyjnego z siedzibą w Olsztynie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Opis stanowiska:
  • definiowanie wytycznych dla wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów wtrysku i adaptacji nowych technologii
  • nadzór i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • proponowanie rozwiązań oraz ocena specyfikacji sprzętu pod względem wymagań projektowych
  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań optymalizujących procesy wtrysku
  • proponowanie rozwiązań i uczestnictwo we wdrażaniu narzędzi ciągłego doskonalenia
  • definiowanie wytycznych podczas projektowania i konstrukcji form wtryskowych
  • odbiór form wtryskowych od dostawców zewnętrznych
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe)
  • doświadczenie w walidacji procesu wtrysku
  • doświadczenie w procesie wtrysku tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych
  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych oraz osprzętu peryferyjnego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2D, 3D
  • znajomość programów CAD - mile widziane
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Administratorem Danych Osobowych jest ALKAZ Plastics S.A. z siedzibą w Olsztynie 10-419, ul. Żelazna 8. E-mail: rekrutacje@alkaz.pl. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dla bieżących rekrutacji dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 3 miesiące od dnia przesłania CV. Dla przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu i profilowaniu.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Składając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ALKAZ Plastics S.A. na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania w branży technicznej oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.