Specjalista ds. BHP i ppoż

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Wróblów
Obowiązki:
  • Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów i procedur BHP i ppoż w firmie
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu ppoż i BHP
  • Opracowywanie procedur i instrukcji wewnętrznych
  • Przeprowadzanie kontroli BHP i ppoż
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników
  • Przeprowadzanie audytów i oceny ryzyka zawodowego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w dziedzinie BHP i ppoż
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie specjalisty ds. BHP oraz inspektora ochrony ppoż
  • Znajomość aktualnych przepisów i norm BHP
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, premie okolicznościowe, darmowe śniadania, owoce, świadczenia socjalne)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego