Ślusarz
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków
  • Montaż mechaniczny:
    • suwnic
    • konstrukcji stalowych
    • elementów ocynkowanych i ze stali nierdzewnej
  • Montaż urządzeń i elementów mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie elementów do montażu
  • Prace na wysokościach
  • Prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych
Nasze wymagania
  • Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
Mile widziane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi obsługi widłowych, podnośników koszowych wolnobieżnych, podestów ruchomych nożycowych
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach