Pracownik produkcji

Firma Export Pack Polska o ugruntowanej pozycji rynkowej, producent skrzyń drewnianych oraz palet wysyłkowych - zajmująca się profesjonalnym pakowaniem eksportowym.

Do siedziby w Zabrzu, poszukujemy:

Miejsce pracy: Zabrze
Zakres obowiązków:
  • prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnice będą dodatkowym atutem,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w systemie trzyzmianowym,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę (przy umowie o pracę),
  • BONUS POWITALNY w wysokości 5 000.00 zł.