Pracownik Produkcji Montażu

Praca siedząco-stojąca, polegająca na pobraniu odpowiednich komponentów z regałów, na podstawie instrukcji technicznych, oraz przejściu do montażu ręcznego, przy użyciu wkrętarek, śrubokrętów, pęset itp. Pracę wykonujesz przy stołach lub
gniazdach produkcyjnych – brak linii produkcyjnych, czy akordu. Elementy które produkujemy, są dedykowane do budowy np. samolotów, czy respiratorów – liczy się więc jakość oraz precyzja. Hala jest czysta, niezapylona, cicha, a tempo pracy. spokojne. Lokalizacja – Łódź Górna
Miejsce pracy: Łódź, Górna
oferujemy
  • szybką rekrutację, oraz zatrudnienie w ciągu 1-2tygodni
  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian)
  • darmowy parking na terenie firmy
  • dwudaniowy, ciepły obiad
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • ciągłą opiekę konsultanta Randstad, który jest dla Ciebie na miejscu!
  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą długiej współpracy – UWAGA! nie
    zatrudniamy na krótkie okresy
zadania
  • po prostu montaż ręczny– wszystkiego Cię nauczymy podczas szkoleń :)
oczekujemy
  • chęci do długiej współpracy
  • dobrego wzroku
  • doświadczenie: niewymagane!
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się narzędziami
    pomiarowymi – mile widziane :)