Operator Produkcji

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan to wiodący producent paneli i płyt drewnopochodnych dla budownictwa i meblarstwa, a także komponentów do ich produkcji. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w Polsce: w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Jaśle i Pustkowie. Poszukujemy osób, które mają ambicje pracować dla tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach, w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Obecnie do naszego zespołu produkcyjnego w Niemczech poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lampertswalde, Niemcy

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń ciągu oraz utrzymywanie wymaganych parametrów produkcyjnych;
  • Kontrola i nadzór nad komponentami stosowanymi w produkcji;
  • Stała współpraca z innymi działami produkcyjnymi;
  • Aktywne uczestniczenie w pracach konserwacyjno – remontowych.
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy na terenie Niemiec;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku produkcyjnym;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym;
  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzony sprzęt.
To oferujemy:
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych oraz dodatki za zmianę, dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe;
  • Opieka mentora podczas procesu wdrożenia oraz bardzo zaawansowane szkolenia w trakcie współpracy;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.