Operator Ładowarki

Miejsce pracy: Częstochowa
Twoje zadania:
  • Obsługa urządzeń sterowniczych sortowni.
  • Obsługa ładowarki jednonaczyniowej.
  • Obsługa przenośników taśmowych i przesiewaczy.
  • Załadunek koksu na wagony i samochody.
  • Obsługa zrzutni i przesłon sortowni koksu.
  • Uczestnictwo w załadunku i wyładunku.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych i wózków jezdniowych.
  • Analiza danych, organizacja pracy.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Nagrody
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia
  • Posiłki profilaktyczne zimą
  • Współpraca z ekspertami i menedżerami