Mechanik
Miejsce pracy: Bełchatów
Zakres obowiązków:
  • Obsługa nowych maszyn i linii produkcyjnych,
  • Dbanie o działanie maszyn i linii produkcyjnych,
  • Kontrola jakości w dziale utrzymania ruchu,
  • Regularne przeglądy maszyn,
  • Bieżące naprawy zgodnie z zleceniami.
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie techniczne,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Znajomość czytania rysunków technicznych,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
  • Uprawnienia do obsługi suwnic i innych maszyn,
  • Umiejętność spawania,
  • Dobra organizacja pracy.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilną pracę i wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, transport, ubezpieczenie, karta sportowa),
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Szkolenia i kursy, system premiowy,
  • Dofinansowanie nauki i języków.