Mechanik Maszyn Przemysłowych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Krzycko Wielkie
Główne obowiązki:
  • Regularne konserwacje i diagnostyka awarii maszyn
  • Montaż/demontaż oraz uruchamianie maszyn i linii produkcyjnych
  • Naprawa i regulacja maszyn, w tym produkcja części zamiennych
Wymagania:
  • Średnie wykształcenie techniczne, preferowane w mechanice
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu (min. 2 lata)
  • Fachowa wiedza z mechaniki maszyn oraz zdolności analityczne i kreatywne
  • Skuteczność pod presją i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Program adaptacyjny w firmie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, pakiet MultiSport i inne świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie do posiłków, dostęp do napojów
  • Inicjatywy integracyjne