Kontroler Jakości

Marzy Ci się praca w firmie o międzynarodowym zasięgu?
ZAPLANUJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ
Postaw na indywidualny rozwój w GGG jako:
Miejsce pracy: Radom
Opis stanowiska:
  • międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym,
  • nadzór nad przyrządami pomiarowymi,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej.
 Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość i biegłość w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • wsparcie doświadczonych współpracowników,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet benefitów:
    • karta Multisport
    • prywatna opieka medyczna,
    • nauka języków obcych,
    • świadczenia socjalne,
    • ubezpieczenie grupowe
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Aplikując wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu (Administrator danych) swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Zgodnie z art. 13 RODO tj. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych) informujemy, że:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest GGG Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Wielkopolska 1 a, e-mail info@ggg.pl
2.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
3.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
4.Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5.Pana/Pani dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
6.Ma Pan /Pani prawo do żądania od administratora dostępu do Swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto ma Pan/Pani prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie kontaktując się z administratorem danych pod adresem mail-owym info@ggg.pl Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez 3 miesiąceod zamknięcia procesu rekrutacji.
8.Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
9.Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
10.Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dołącz do GGG - Zaplanuj z nami swoją karierę!

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie precyzyjnej obróbki skrawaniem CNC, wiercenia głębokich otworów, spawania i montażu. Nasza historia to ponad 25 lat doskonalenia procesów produkcyjnych, badań i wdrażania innowacji. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla różnych branż, w których istotna jest jakość i precyzja. Naszym największym atutem jest zgrany zespół ponad 250 specjalistów, w tym ponad 70 inżynierów. Oferujemy nieprzerwane możliwości rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności.

Co oferujemy:
  • Szanse na rozwój: Nasza firma inwestuje w rozwój naszych pracowników. Prowadzimy programy szkoleniowe i rozwijamy kompetencje naszej kadry.
  • Technologia i innowacja: Nasz park maszynowy to ponad 80 nowoczesnych obrabiarek CNC, a nasze laboratoria pomiarowe wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny CMM i optyczne narzędzia pomiarowe. Używamy też najnowszego oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM, stale rozwijamy systemy informatyczne i rozwiązanie z obszaru cyfryzacji procesów.
  • Różnorodność projektów: Pracujemy nad różnorodnymi i wymagającymi projektami dla klientów z Polski, Europy i USA. Każdego dnia jesteśmy stawiani przed nowymi wyzwaniami, co pozwala nam ciągle się rozwijać i uczyć.
  • Wynagrodzenie i benefity: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej w Medicover i kartę Multisport, a także współfinansujemy naukę języków obcych.
  • Zarządzanie jakością: Nasza jakość została potwierdzona certyfikatami ISO 9001, ISO 140001, AS 9100 dla produkcji lotniczej oraz ISO 3834, PED 2014/68/EU oraz AD2000 dla procesów spawalniczych.