Inżynier Jakości ds. Gwarancji

Kim jesteśmy?

Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 180 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach.
Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami.
Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoja rola:
Będziesz odpowiadać za zapewnienie odpowiedniego przebiegu procesów obsługi zwrotów gwarancyjnych zgodnych ze specyficznymi wymaganiami klienta oraz z wymaganiami Aptiv.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:
  • gromadzenie danych gwarancyjnych oraz monitorowanie, analizę i regularne raportowanie kluczowych wskaźników jakości gwarancji
  • przeprowadzanie analizy statystycznej dotyczącej zwrotów gwarancyjnych przy użyciu narzędzi jakościowych
  • inicjowanie, nadzorowanie i skuteczne wdrażanie działań korygujących dla problemów gwarancyjnych
  • utrzymywanie kontaktu i budowanie relacji z przedstawicielami klienta i centrami gwarancyjnymi, w tym terminowe i rzetelne raportowanie wymaganych przez klientów danych n/t wyników analiz zwróconych wyrobów gwarancyjnych
  • terminową i kompletną aktualizację danych związanych z jakością gwarancji i wynikami analiz przyczyn i działań korygujących (np. 8D, PDCA itp.) na odpowiednich portalach klienta.
  • gromadzenie danych i koordynację fizycznego przepływu próbek zwracanych.
Wymagania:
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza techniczna w zakresie produktów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych (wskazane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej)
  • preferowane wykształcenie wyższe, elektroniczne lub elektromechaniczne
  • biegłość w pracy z MS Excell.
Mile widziane:
  • znajomość innych języków obcych
  • praktyczna wiedza z zakresu norm, systemów i dokumentów jakościowych charakterystycznych dla branży motoryzacyjnej
  • ogólna znajomość metod rozwiązywania problemów i analiz statystycznych.
Dlaczego warto do nas dołączyć:
  • u nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
  • bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
  • niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
  • zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.
Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.