Hydraulik
Miejsce pracy: Częstochowa
Twoje zadania:
  • Przeglądy, konserwacja i naprawy hydrauliki siłowej.
  • Przygotowywanie części do napraw.
  • Diagnostyka i usuwanie usterek hydrauliki siłowej.
  • Zakuwanie węży hydraulicznych.
  • Prace ślusarsko-mechaniczne.
  • Modernizacja układów hydraulicznych.
  • Utrzymanie stanu technicznego urządzeń.
Oczekiwania wobec Ciebie:
  • Wykształcenie zawodowe.
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych.
  • Znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki.
  • Wiedza o budowie maszyn.
  • Umiejętności analityczne, organizacja pracy.
  • Praca na wysokości bez przeciwwskazań.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Preferowane:
  • Uprawnienia energetyczne Grupa 2 i 3.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Nagrody jubileuszowe.
  • Pakiet socjalny (wczasy, dofinansowanie wypoczynku dzieci).
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Szkolenia zawodowe i rozwijające.
  • Posiłki profilaktyczne.
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami i menedżerami.