Elektryk w branży przemysłowej

Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:
  • Naprawy elektryczne i mechaniczne, prace konserwacyjne i serwisowe na obiektach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
  • Usuwanie awarii
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Okablowanie oraz montaż wszelkich instalacji elektrycznych
  • Ustawienia systemów mechatronicznych
  • Utrzymanie ciągłości ruchu
  • Pomiary i analizy instalacji elektrycznych
Wymagania:
  • Wykształcenie na kierunku elektryk / inżynier mechatronik / technik energetyki lub elektroniki przemysłowej
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Uprawnienia do obsługi różnego napięcia wraz z dokumentacją potwierdzającą
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
Mile widziane:
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią sterowania i PLC oraz Siemens S7
  • Znajomość oprogramowania E-Plan 5 i wyższych
  • Prawo jazdy kategorii B i własne auto
Pracodawca oferuje:
  • Niemiecką umowę o prace
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Ubrania robocze