Elektryk przemysłowy

Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Do każdego potencjalnego pracownika podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem w proces rekrutacyjny.

Dostosowujemy się do zmian i warunków panujących na niemieckim rynku pracy, zapewniając legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Samodzielne wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych, prac konserwacyjnych i serwisowych na obiektach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach, dla działu elektronicznego/technicznego oraz w szerokiej gamie systemów w celu zapewnienia ciągłości prac maszyn
  • Rozwiązywanie problemów, usuwanie awarii oraz prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Okablowanie wszelkich instalacji elektrycznych
  • Montaż tras kablowych i sprzętu
  • Uruchomienia i konfiguracja systemów mechatronicznych
  • Prowadzenie działań wspierających w obszarze utrzymania ruchu
  • Pomiary i analizy instalacji elektrycznych
Wymagania:
  • Ukończone wykształcenie na kierunku elektryk / inżynier mechatronik / technik energetyki lub elektroniki przemysłowej
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 letnie
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią sterowania i PLC oraz Siemens S7 będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość oprogramowania E-Plan 5 i wyższych
  • Uprawnienia do obsługi różnego napięcia wraz z dokumentacją potwierdzającą
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kategorii B i własne auto będą dodatkowym atutem
  • Pracujesz w sposób zorganizowany, nastawiony na jakość i wyniki oraz cechuje Cię umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
Oferujemy:
  • Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego oraz klasy podatkowej
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Brak „zeitkonta”- za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Ubrania robocze
  • Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju i projektowania
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora